"Letný" minikurz ZDARMA pre všetky mamičky

AKO (ne)HOVORIŤ

S DEŤMI

Odhaľ, aké najčastejšie chyby robíš v komunikácii so svojim dieťaťom a prečo ťa tvoje dieťa (ne)počúva tak, ako by si si priala.

MINIKURZ UŽ SKONČIL

🗝 Chcela by si vedieť ako komunikovať so svojim dieťaťom tak, aby ťa počúvalo?

🗝 Rozmýšľaš, ako deťom podporiť zdravé sebavedomie?

🗝 Nevieš čo robiť, aby sa dieťa neuzatváralo do seba, a aby nezostalo zaseknuté a bez slova, keď sa dopytuješ odpovedi?

Urob si raz a navždy jasno v tom, aké komunikačné bloky nevedome používaš, aby tvoja komunikácia s dieťaťom bola efektívna a rado s tebou spolupracovalo.

🗝 Vďaka tomuto minikurzu pochopíš, ako (nevedome) komunikuješ so svojim dieťaťom.

🗝 Tiež odhalíš svoj štýl komunikácie na dieťa a zistíš, či ti slúži alebo nie.

🗝 Prídeš na to, ako s dieťaťom hovoriť správne, aby sa vždy cítilo prijímané.

🗝 Vďaka čomu sa do seba nebude uzatvárať a začne spolupracovať.

Pochop Odhaľ Zmeň

Už ťa nebude znervózňovať kričiace a (ne)poslušné dieťa - vďaka tomuto minikurzu AKO (ne)HOVORIŤ S DEŤMI pochopíš svoju doterajšiu komunikáciu, odhalíš svoje vlastné komunikačné bloky, ktoré máš prevzaté aj od svojich rodičov a začneš komunikovať správne, čo ťa privedie k pozitívnej zmene, po ktorej tak veľmi túžiš.

MINIKURZ UŽ SKONČIL

Poď si so mnou uľahčiť komunikáciu s deťmi - a ešte sa pri tom aj dobre baviť!

Som Sprievodca Vedomým Rodičovstvom a celým svojim srdcom milujem deti a práve preto som sa rozhodla učiť ženy a matky ako viac rozumieť svojim deťom, tvoriť s nimi dlhodobé harmonické vzťahy a VEDOME ich viesť, v súlade s ich vlastnou dušou.

Komunikácia s deťmi je veľmi dôležitá, pretože od toho závisí, či z našich detí vyrastú zdravé osobnosti, schopné nasledovať svoje sny, a či budú vo svojom živote šťastné.

Aj so mnou moji rodičia nevedome komunikovali tak, že používali komunikačné bloky, preto som sa začala do seba uzatvárať, neverila som si, nebola som schopná pohnúť sa v živote dopredu, pretože som si z detstva odniesla množstvo blokov a tráum.

Naše deti to zažívať nemusia a preto som vytvorila tento minikurz, aby sme si zvedomili chyby, ktoré nevedome robíme a vytvorili deťom bezpečné a zdravé prostredie pre pozitívny rozvoj ich osobnosti.

Miška "KRNY" Krnáčová

Ako bude letný minikurz ZDARMA prebiehať?

Krátké videá a kvízy

Minikurz začína 12. 09. a končí 16. 09. Budeš mať k dispozícii krátke videá, ktoré si vieš pozrieť hocikedy v priebehu dňa. Nebude to len teória, ale konkrétne príklady, ktoré vieš ľahko pochopiť a hneď aplikovať do praxe.

Praktické úlohy

Všetko, čo sa naučíme, si hneď vyskúšame v praxi - spoločne si rozoberieme tvoju konkrétnu situáciu s deťmi, na ktorú dostaneš skupinovú spätnú väzbu, či si reagovala/komunikovala/hovorila správne a ako to vníma tvoje dieťa.

Podpora od komunity

A keďže najdôležitejšia je podpora, môžeš sa stretnúť s druhými maminami a zistiť tak, že v tom nie si sama a zrazu to, čo riešiš, sa stane len malou ihlou v kope sena a ty uvidíš iné pozitívne možnosti.

Si pripravená začať?

Naskoč do minikurzu ZDARMA a schlaď svoje slová letnou dávkou fajnovej "zmrzliny" a horúcich informácií :).

MINIKURZ UŽ SKONČIL