Online priestor, kde každá mama nájde inšpiráciu aj pobavenie, nádej aj miesto, kde môže "ujsť" od vlastnej reality.Nevieš byť vždy live? Nevadí. Všetky záznamy zo živých stretnutí nájdeš v členskej sekcii nášho klubu, rozdelených podľa hlavných tém klubu.

Aké hlavné témy v klube nájdeš?

DETI a ich výchova, zdravie a vývoj

VZŤAHY s deťmi, so sebou, s partnerom a s vlastnými rodičmi

TEHOTENSTVO a PÔROD

SAMA s DIEŤAŤOM

Vlastná SEBAREALIZÁCIA a SEBAROZVOJ

BUDOVANIE KARIÉRY s deťmi (biznis)


O klube KAM

O čom je Klub Akčných Mám? Predovšetkým o zdieľaní, inšpirácii a o našich deťoch a VEDOMEJ VÝCHOVE. No je tiež o TEBE SAMEJ, pretože cesta k našim deťom vedie cez nás samé. My musíme byť lepšie ako naše ja včera. Tento klub Ti v tom pomôže. Ak mi to dovolíš, veľmi rada budem tvojim sprievodcom na ceste za tvojim vedomým rodičovstvom. V klube postupne získaš moje vlastné know-how a obohatíš sa témami ako sú deti a výchova, vzťahy, tehotenstvo a pôrod, sama s dieťaťom, vlastná sebarealizácia a sebarozvoj a budovanie kariéry s deťmi. Veľkou výhodou je, že všetky záznamy z našich stretnutí nájdeš v jednotlivých sekciách v archíve v členskej sekcii nášho klubu, takže k nim budeš mať kedykoľvek prístup a môžeš ich pozerať v čase, kedy to bude vyhovovať tebe.


Čo ti Klub Akčných Mám prinesie?

 • zdieľanie v bezpečnom priestore
 • výmena skúseností v hodnotnom štýle
 • nadobudnutie nových priateľstiev
 • nájsť vlastný balance v rodine a s deťmi
 • konečne zažiješ aj niečo iné a budeš sa cítiť užitočná
 • nájdeš vlastnú sebahodnotu vďaka sebapoznaniu

“ÁNO, CHCEM "UJSŤ" Z VLASTNEJ REALITY A "NALADIŤ SA" NA POZITÍVNU ZMENU SPOLU S KAM-KOU.”

Spoločne vytvoríme príjemné a bezpečné prostredie, kde sa budeme môcť podporovať, zbierať inšpiráciu a hlavne, že o vedomovej výchove bude počuť stále viac a viac žien. Zámerom klubu nie je dať ti konkrétne rady a tipy, pretože to sa ani nedá. No z každej témy a z každého živého vysielania si môžeš vziať práve to, čo budeš cítiť, že je pre teba to najlepšie. Pretože všetko máš v sebe a je na čase začať počúvať opäť svoju intuíciu a materinský inštinkt.

LIKE-ni nás

na Facebooku

Kto ťa klubom sprevádza?

Miška Krny

tvorca klubu KAM a #vedomavychovavpraxi

Som online podnikateľka, zakladateľka #vedomavychovavpraxi a zároveň tvorca klubu KAM. Tvorím svoj život, píšem knihy, milujem osobnostný rozvoj a mojim poslaním je robiť deťom ich svet krajším. Veľmi rada sa vzdelávam, učím nové veci a neznášam stagnáciu. Musím ísť vždy ďalej a ďalej. Milujem kone, prírodu, som tvorca a preto mám vždy rozbehnutých viac projektov.


Najčastejšie otázky a odpovede

 • Pre koho je klub určený?

Klub je určený pre všetky tehotné ženy a pre ženy s deťmi, ktoré zaujíma vedomá výchova detí a chcú sa posúvať vo svojom živote ďalej a budovať s deťmi pevné a harmonické vzťahy.

 • Čo mi klub prinesie? Je pre mňa vhodný?

Ak cítiš, že si sa v nejakej oblasti svojho života zasekla, potom je klub pre teba. Ak cítiš, že máš nevyriešené bloky a vnútorné problémy, ktoré ťa trápia, či už vo vzťahu k deťom, partnerovi alebo vo vzťahu k vlastným rodičom, potom je tento klub pre teba. Ak ti chýba sebarealizácia a cítiš sa zaseknutá v kruhu rodinných povinností, potom je tento klub pre teba. Ak si sama s dieťaťom a dochádzajú ti už sily, potom je klub pre teba. Ak ťa zaujíma vedomá výchova, zdravie a vývoj tvojich detí, potom je klub pre teba. Ak si chceš začať budovať kariéru alebo vlastné podnikanie popri deťoch, no chýba ti inšpirácia a motivávia, potom je tento klub pre teba. Ak si ešte len tehotná alebo bábo plánujete, tento klub je pre teba.

 • V čom je tento klub iný od ostatných?

Všetko, čo s tebou v tomto klube zdieľam, som si sama prežila. Keďže moje detstvo bolo dosť pestré, už ako desať ročná som sa zamýšľala nad otázkou, ako môžu byť všetki deti šťastné. Samozrejme som vtedy nepoznala odpoveď a veľmi dlho som hľadala samú seba a dovtedy som si prešla mnohými certifikovanými kurzami, osobnostným rozvojom a "prerodom samej seba" a všetko to potom aplikovala pri výchove mojej dcéry do praxe, s ktorou spolu tvoríme úžasný vzťah. V klube sa tiež opieram o názory rôznych odborníkov na konkrétne témy, ktoré postupne s hosťami rozoberáme.

 • Akú hodnotu mi klub prinesie?

Tá najväčšia a zároveň nevyčísliteľná hodnota je určite šťastné detstvo tvojich detí. Aby si s nimi tvorila výborný a láskyplný vzťah. Klub ti tiež prinesie lepšie zážitky s tvojimi deťmi, pretože ich budeš zrazu vedieť vnímať inak a k rôznym situáciám, ktoré s deťmi denno-denne zažívame, budeš vedieť zaujať úplne iný postoj ako doteraz. Vďaka tomu budete v rodine tvoriť harmonické vzťahy a budete viac v pohode. Z pohodlia tvojho domova "vstúpiš" do iného sveta - inšpiruješ sa, namotivuješ, získaš nádej a budeš vďaka vlastnej sebarealizácii užitočná pre tento svet.

 • Je výška členského vždy rovnaká?

Poskytujem garanciu záruky ceny pre verných členov. Pokiaľ v klube zotrváš a budeš so mnou putovať po celú dobu, zaručujem ti, že tvoja cena zostane rovnaká po celú dobu, kým bude klub fungovať a existovať.

 • Ako mám tento klub chápať?

Kúpila si si niekedy časopis pre mamy? Ak nie, určite si o nejakom aspoň počula. Tak si predstav, že tento klub je ako živý časopis pre mamy, zameraný na vedomú výchovu detí, len v online priestore. Všetko môžeš sledovať z pohodlia tvojho domova a na všetky témy máš vždy živý vstup.

Vyber si členské


1 mesačné predplatné

51,50 eur

ušetríš 0 eur

OBJEDNAŤ
 • Členstvo v uzavretej facebook skupine.
 • Prístup do knižnice videí podľa hlavných pilierov klubu.

NAJOBĽÚBENEJŠIE


3 mesačné predplatné

2o dní zDARma

120 eur

ušetríš 34,50 eur

OBJEDNAŤ
 • Členstvo v uzavretej facebook skupine.
 • Prístup do knižnice videí podľa hlavných pilierov klubu.
 • E-kniha "Ako Zvládať Samú Seba" v hodnote 34 eur ZDARMA.

6 mesačné predplatné

50 dní zDARma

226 eur

ušetríš 83 eur

 • Členstvo v uzavretej facebook skupine.
 • Prístup do knižnice videí podľa hlavných pilierov klubu.
 • E-kniha "Ako Zvládať Samú Seba" v hodnote 34 eur ZDARMA.
 • Možnosť byť na živom vysielaní hosťom a inšpirovať ostatné mamičky svojim príbehom.
 • Vlastné promo v klube (neplatí pri súťažiach a zľavách)