miska_omne800

Kto som?

Som mama, mentorka, podnikateľka.

Od roku 2016 sa venujem východnej medicíne a jej filozofiou zdravia. Je to moja vášeň, to čo milujem, čo ma baví. Tiež ma baví pracovať s ľuďmi a rozvíjať ich potenciál. Pomáhať im byť zdravšími, veselšími a úspešnejšími. Keď sa chce, všetko sa dá a ja som toho živým príkladom :).

Stačí len chcieť a niečo preto urobiť. Nespadne to samé z neba.

Treba mať odhodlanie, vytrvalosť a vieru v samého seba.

Ak práve teraz nie si spokojný/á so svojím životom alebo zdravím, tak ma neváhaj kontaktovať, veľmi rada ti pomôžem.

Môj príbeh

Vyrastala som v chudobnej farmárskej rodine, takže som dosť často počúvala, ako nie sú peniaze na hento a na tamto. Tiež som musela ako dieťa ťažko fyzicky pracovať a to ma prinútilo rozmýšľať nad mojou budúcnosťou. Snívala som o lepšom živote s dostatkom peňazí.

Keď som skončila strednú školu, zamestnala som sa. Chodila som z práce do práce, a keď som jedného dňa nastúpila na lepší post, hľadala som spôsoby ako sa v tej práci zdokonaliť. Narazila som na tréning NLP a bolo rozhodnuté. „Idem do toho!“ Povedala som si. A tam sa začal meniť môj život.

Z nesebavedomého dievčatka, s množstvom bolesti a strachov, spojených so zlými zážitkami z detstva, som si opäť začala veriť a spoznávať samú seba.  A tak sa Andy Winson stal mojím prvým životným mentorom a vďaka nemu som chytila druhý dych a uvedomila som si, že všetko je možné.

Ešte v tom čase som sa zoznámila s firmou TIENS, korej poslanie je prinášať zdravie a blahobyt celému ľudstvu. Samozrejme som to neriešila, mala som ešte nastavené zamestnanecké myslenie. Až môj mentor mi otvoril oči. Ukázal mi, že sa dajú plniť aj vlastné sny a žiť život po akom naozaj túžime.

A tak som dala v práci výpoveď a pustila sa podnikať, pretože som chcela byť nezávislá, mať viac času a v neposlednom rade aj peňazí. A podnikať v oblasti, kde môžem pomáhať ľuďom sa mi zdalo super. Lenže, nedarilo sa mi. Šeky, nájom, pôžičky, všetko sa mi hromadilo doma na stole. Ostala som s jedným jediným eurom v peňaženke. Slzy v očiach, myšlienky v troskách. Kde som urobila chybu?

Potrebovala som sa naučiť ako podnikať, ako byť úspešná a hlavne ako myslieť. Až vtedy som sa skutočne začala zaujímať o peniaze a finančnú gramotnosť. Chcela som podnikať, pretože ako podnikateľka mám moc nad svojimi peniazmi a nie som ovplyvnená mesačnou výplatou, ktorá mi každý mesiac pípne na účet.

A tak teraz môžem naučiť ľudí ako sa starať o svoje zdravie a pomôcť im tam, kde je naša medicína na to krátka. Navyše, môžem ľudí naučiť ako zarábať peniaze, dosiahnuť finančnú nezávislosť, mať čas pre svoju rodinu a nechodiť denno-denne do práce. To všetko ale nejde bez práce.

Je to krásna predstava, no mnoho ľudí brzdia práve strachy, ich nevyriešené spomienky z detstva. A tak tápajú v živote, nefungujú im vzťahy, pretože si túto ťarchu nesú na svojich pleciach. Poznám to. Tiež som to tak mala. No zmenilo sa to. Pretože som chcela. Teraz mám krásnu dcérku, úžasného muža a robím to, čo milujem, čo ma baví. Pomáham ľuďom byť zdravšími, šťastnými a úspešnými. Aj o tom je life mentor.

Všetko v živote je možné. Môžeme naozaj žiť život po akom túžime, len preto musíme aj niečo urobiť. Rozhodnúť sa k zmene a začať. Trebárs aj 30 min. konzultáciou zdarma. Vyhoďte si všetky výhovorky a začnite teraz!

“Všetky naše sny sa môžu splniť, ak máme snahu ich zrealizovať.”