Zistili mi rakovinu krčka maternice. Po operácii som mala veľmi zlé výsledky. Chceli mi vybrať maternicu, no nesúhlasila som. Mala som len 24 rokov. Dopočula som sa o produktoch TIENS a začala ich užívať. Po pol roku sa výsledky výrazne zlepšili.

Judita M., Nové Zámky

Vďaka produktom TIENS sme s manželkou po 15tich rokoch nezdarov a skúsení naozaj kadečoho, konečne splodili nášho vytúženého potomka.

Peter D., Zlaté Moravce

Mám 48 rokov a 4 roky som trpela na hypertenziu. Vďaka výrobkom od TIENS som dnes zdravá. Nemám problémy s tlakom, zbavila som sa migrény. Produkty užíva dodnes  celá naša rodina.

Katarína O., Kravany nad Dunajom

Ako sa vyliečiť v období dojčenia a neublížiť svojmu dieťaťu?


Chcela by som sa s vami podeliť so svojou skúsenosťou s produktmi TIENS, hlavne aby aj ostatné dojčiace mamičky nezúfali, ak majú podobný problém.

Mám ročnú dcérku a od pôrodu som mala gynekologické ťažkosti. Po šestonedelí, po bežnej kontrole, som mala stále zápaly a nepríjemné výtoky. Vyšetrenie ukázalo, že ide o baktériu Ureaplazma, ktorá sa lieči len silnými antibiotikami a niekedy ani tie nepomôžu ako opisujú ostatné ženy, či mamičky na rôznych fórach.  Je to baktéria, ktorá žije vo vnútri bunky a ťažko sa likviduje. Tak isto som mala zhoršenú cytológiu krčka maternice, čo mohol mať za následok pretrvávajúci infekt.

Keďže ako každá mamička, chcem pre svoje dieťa len to najlepšie a hlavne, aby bolo v prvých mesiacoch, čo najdlhšie kojené, obrátila som sa na čínsku medicínu. Slabšie antibiotiká od pani gynekologičky samozrejme nezabrali ani na dva krát, a tie vraj účinnejšie silnejšie sa počas dojčenia neodporúčajú. Tak som sa rozhodla riešiť svoju situáciu s TIENS. Povedala som si, že to musím vyskúšať a preliečiť sa do ďalšej kontroly po 5 mesiacoch.

Užívala som Kordyceps ráno a robila každý deň výplachy s Antilipidovým čajom a Chitosanom. Výplachy som robila aj naďalej potom s týmto čajom preventívne a používala aniónové vložky Airiz, ktoré môžem všetkým ženám len odporúčať.

Na moje prekvapenie boli všetky výsledky kultivácií po kontrole negatívne a ja som sa po roku trápenia konečne zbavila všetkých mykóz a cytológia bola samozrejme tiež zase v poriadku. Dcérka je stále dojčená, a tešíme sa z tejto dobrej skúsenosti.

Lucia K.

Psoriázu nikomu neprajem, ani ďalšie choroby s ňou spojené


Už od 14-tich rokov som trpela na nepríjemné kožné ochorenie psoriasis vulgaris (psoriáza, lupienka), o ktorej je známe, že je nevyliečiteľná. Pri tejto diagnóze človeku klesá sebavedomie a má veľký handicap. Nánosy svrbľavých šupín a pod nimi zapálená olupujúca sa koža, nič pekné na pohľad. Mala som skoro celé telo vrátane hlavy, uší, chrbtice, kolien a lakťov posiate, dokonca aj na intímnych miestach.

Pridružili sa mi ostatné choroby, s tým spojená bolestivá artritída, artropatia, opuchy kĺbov, problémy s chrbticou a porušenie funkcie štítnej žľazy. Následne sa objavili gynekologické ťažkosti a musela som absolvovať operáciu fybroadénomu prsníka. O hormonálnych zmenách, ktoré sa odzrkadlili hlavne na mojej psychike ani nehovorím. Neobišla ma ani operácia žlčníka a maternice. Od vedľajších účinkov liekov sa mi narušilo trávenie, môj imunitný systém zlyhal, bola som doslova a do písmena rozbitá.

Navštívila som množstvo doktorov , špecialistov, liečiteľov i kúpele a hľadala inú alternatívu, ale vždy to skončilo recidívou. Neostávalo mi nič iné ako uveriť produktom TIENS. Moje skúsenosti sú fantastické, ba priam zázračné! Už pri očiste som sa cítila plná energie a blažený pocit toho, že vás nič nebolí a neobmedzuje v pohybe. Upravila sa mi koža na celom tele, ostali len nepatrné fliačky. Nakoľko mám trávenie už v poriadku, znížila sa mi dokonca aj hmotnosť o viac než 10 kg. Dokonca laboratórne výsledky sú prvý krát v norme.

Som šťastná, že som sa vymanila spod rúk sociálnej izolácie a vďaka produktom TIENS konečne žijem.

Stanislava T.

Doktori mi navrhovali chirurgický zákrok, ja som však odmietol


Ako diabetik sa už roky liečim na túto chorobu. Lekári mi postupne zvyšovali dávky inzulínu a ja som bol zmierený s tým, že to tak už bude stále. Navyše ma začali bolieť nohy. S bolesťami som vstával, i chodil. Lekári tvrdili, že je to dôsledok cukrovky. Navrhovali chirurgický zákrok, ja som však odmietol.

Začal som intenzívne študovať literatúru a produktoch TIENS, zúčastnil som sa niekoľkých školení zahraničných i našich lektorov, ale hlavne začal som pravidelne užívať Chitosan, Antilipidový čaj, Zinok, ale predovšetkým biologický vápnik. Po troch mesiacoch užívania týchto produktov môj diabetológ konštatuje, že sa môj dlhodobý glykemický index nielenže stabilizoval, ale výrazne poklesol. Na bolesti, ktoré mi spôsobovali výrastky na chodidlách si ani nespomeniem. Šlo to aj bez liekov a chirurgického zákroku. Za to všetko vďačím produktom TIENS.

Jozef K.

Myslel som si, že už sa nikdy viac nepostavím na nohy


Ako 16 rokov dialyzovaný pacient som sa v dôsledku dlhoročnej choroby zrazu nemohol hýbať. Rodičia si požičali invalidný vozík, na ktorom som počas 2 mesiacov pochodil všetkých možných aj „nemožných“ lekárov. Ich verdikt bol neúprosný. Už nikdy nebudete chodiť! Jeden dokonca tomu nechcel veriť, ale keď si pozrel RTG snímky, povedal mame: „Pani, modlite sa k Bohu, aby váš syn nespadol, lebo má takú strašnú osteoporózu, že keď spadne, tak sa rozsype a žiadny doktor ho nezoperuje. Nie preto, žeby to nevedeli, ale preto, že mu v tých kostiach už nemá čo držať, také ich má priesvitné.

A s týmto nikto nepočítal. Má sa môj mladý život skončiť takto na invalidnom vozíku? Ale pretože žiadne stretnutie nie je náhodné a všetko je vždy tak, ako má byť, tak aj mňa si našli samotné TIENS produkty. Kým mi za 5 minút stihli povedať o tomto zázraku, už som bol nabalený dvomi krabičkami vápnika. Uveril som tomu zázračnému čínskemu kalciu, však už aj tak som nemal čo stratiť. Veď či sypem do seba to chemické, alebo iné – skúsim.

No a začali sa diať veci. Najprv prestali bolieť nohy a konečne som sa vyspal bez bolestí. Po kúpe ďalších balení som sa posadil. Nové balenia a začínam sa hýbať. Po 3 mesiacoch som sa pretackal o barlách do kuchyne. Mama zhíkla od strachu: „Však sa dolámeš!Ďalšie balenia mi už kupovala ona, lebo až vtedy uverila, že mi to pomáha. Po 7 rokoch nepretržitého užívania striedavo všetkých druhov vápnika TIENS, ale aj iných skvelých výrobkov tejto firmy, cupkám po svojich, čo lekári, ale aj okolie nechcú uveriť. Kosti sa zázračne zaplnili, o čom svedčia moje denzitometrické vyšetrenia. Navyše som začal pracovať, otvoril som si pedikúru, šoférujem, žijem normálny život a šírim dobré meno o TIENS produktoch všade okolo seba.

Maroš L.

Ako zmierniť účinky chemoterapie pri onkológii?


Posielam vám skúsenosť s Kordycepsom. Vieme, že onkologickí pacienti sú liečení chemoterapiami. Syntetické jedy ničia krvinky, trombocyty a iné.

Máme zistené aj laboratórnymi vyšetreniami, že pri poklese trombocytov pod 50, používaním Kordycepsu a to v dávke 8-10 kapsúl denne, sa po 7-10 dňoch upravuje hladina trombocytov na 130-150 v mmmol. Týmto krokom sa zamedzí prerušeniu chemoterapie a tým i možnosť kontinuálne vykonávať potrebné medicínske opatrenia. Samozrejme, že sa zlepšujú aj iné ukazovatele imunitného systému.

Ing. Juraj B.

Aj 37-ročná žena môže porodiť zdravé dieťa a navyše ho ešte aj dlho kojiť


Napriek tomu, že sa o tradičnú čínsku medicínu zaujímam už dlho, bola som k produktom TIENS skeptická. Otehotnela som s tretím dieťaťom ako 37-ročná a keďže po 35. roku lekári predpokladajú určité riziká spojené s tehotenstvom, rozhodla som sa vyskúšať doplnky TIENS tak, ako ich odporúča MUDr. Farida Bikbajeva. Od 3. mesiaca som pila Antilipidový čaj, užívala Detské biokalcium, Spirulinu a Zinok a stály doplnkom bola Omega 3. Keď som v zime ochorela, pridala som Kordyceps a za 4 dni bolo po nachladnutí. Počas tehotenstva som nemala absolútne žiadne zdravotné problémy, ani som nebola unavená. Tesne pred pôrodom som začala užívať Vejkan na laktáciu.

Drobček sa narodil s hmotnosťou 3,65 kg a po pôrode som sa rýchlo zotavila. Je zdravý hlavne vďaka mlieku, v ktorom dostáva všetky dôležité výživné látky odo mňa vďaka doplnkom TIENS. Stále užívam Detské biokalcium, Zinok a Spirulinu a pijem Antilipidový čaj. Bez problémov dojčím, pričom viem, že mnohé mamičky majú s dojčením problém. Včera mal drobček 3 mesiace a má už viac ako 7 kg, je zdravý, usmievavý, čulý, komunikatívny, hýbe sa perfektne, od narodenia v noci spí viac ako 6 hodín. Je to úžasné, lebo mnoho mamičiek sa v noci nevyspí a Detské biokalcium je naozaj zárukou dobrého spánku a to nielen pre deti.

Už sa teším na očistu, ktorú budem robiť, keď skončím dojčenie. Teším sa aj z toho, ako môžem tieto úžasné produkty odporúčať na základe svojej skúsenosti nielen mamičkám. Vlastná skúsenosť je na nezaplatenie, vychádza zo srdca a vtedy vás nikto nemôže odradiť ani znechutiť. A to je práve TIENS. Vlastné skúsenosti a chuť rozdávať radosť.

Andrea Ď.

Cukrovka už od 3 rokov, bola som zúfalá


Som mladé 19-ročné dievča s chudou postavou, plné aktivity  pohybu, no napriek tomu sa trápim s vysokou hladinou cholesterolu. Celá naša rodina má vrodený vysoký cholesterol a následne k tomu sa pridružil aj vysoký krvný tlak. Môj otec, strýko, stará mama, teta, ba dokonca aj sesternica, ktorá nemá ešte ani 25 rokov, musia brať niekoľko druhov liekov každý deň.

Keď mi to zistili, mala som len 3 roky, no hladina zlého cholesterolu v krvi dosahovala u mňa 9. Lekári mi nastolili tvrdú diétu, pravidelne som chodila na odbery krvi. Ako dieťa som len veľmi ťažko chápala, prečo nemôžem jesť čokoládu, ktorú mám tak rada. Nevedela som, čo znamená piť na raňajky kakao, zakazovali mi vajcia, majonézu, mastné jedlá a mnoho iných vecí. Aj napriek tomu, že sme kupovali všetko bez tuku a mala som pohyb, cholesterol sa neupravil. Ako som rástla, trošku sa to zlepšilo, no po dosiahnutí 18. roku môj organizmus spomalil a znova som bola na začiatku.

Pri poslednej návšteve lekárky bol verdikt neúprosný – brať lieky po celý zvyšok života. A vtedy som si povedala, že to nedopustím a musím s tým okamžite niečo robiť. Kúpila som si TIENS Antilipidový čaj, Chitosan, Biokalcium pre dospelých a pustila som sa do boja.

Po prvom mesiaci boli výsledky neuveriteľné. Hladina sa znížila o vyše 1 celú hodnotu a ďalej pokračujem. Rovnako tak spravil aj môj ocko. Som veľmi šťastná, podarilo sa mi vyriešiť niekoľko generačný problém mojej rodiny.

Eva I.

Ako som pomohla synovi s alergiou


Mám 10 r. syna – alergika, ktorý každoročne bojuje na jar s alergickou nádchou a užíva antihistaminika už od svojich 3 rokov.

Blížil sa apríl, začala jar a vonku všetko krásne voňalo. Syn začal posmrkávať, tak som si nechala poradiť a 2x denne mu dávala Kordyceps, Zinok a skúsila som aj detské Biokalcium.

Uplynul apríl, začal máj a syn sa držal veľmi dobre. 31.05. sme boli ako obvykle na jar, v najhoršom období pre alergikov, objednaný na kontrolu u našej alergologičky a ja som bola presvedčená, že od 1. júna mu TIENS produkty vysadím, nakoľko syn išiel do školy v prírode. Alergologička si ho prehliadla, popočúvala, odmerala vitálnu kapacitu pľúc, prezrela sliznice a ukázala som jej aj produkty TIENS, ktoré syn užíval vtedy už druhý mesiac namiesto klasických antihistaminik.

Na moje veľké začudovanie skonštatovala, že produkty nemáme vysadzovať ani počas školy v prírode, že s nimi máme pokračovať až do skončenia jari, to je do kvitnutia v prírode. Tak ich syn užíval zhruba do začiatku júla a musím povedať, že tento rok jarnú antialergickú kúru zopakujeme znova.

Ľudmila S.

Vďaka produktom TIENS môžem chodiť a užívať si život bez bolesti a s radosťou


Volám sa Anna, mám 76 rokov a bývam v dome na dedine. Už vyše desať rokov mám veľké problémy s kolenami, na ktoré mi lekár povedal len toľko, že je to primerané môjmu veku, i keď som už skoro nemohla chodiť, ani s barlami. Začala som asi pred 5 rokmi užívať kalciové prípravky TIENS. Najviac som si obľúbila Biokalcium pre dospelých, z ktorého som za tie roky už určite zjedla aspoň 50 balení.

Odvtedy si manžel (dnes 81 ročný) nechal poradiť a na 30 rokov neefektívne liečený žalúdok a na problémy s trávením užíva pravidelne Digest, a aby sa vládal o mňa starať bez pomoci našich detí, tak aj Biokalcium na zlepšenie mozgovej činnosti. Najnovšie si veľmi pochvaľuje FOS Sirup na žalúdok a Ikan pri zmene počasia a kvôli psychickej pohode.

Dnes si už nevieme predstaviť, žeby sme si ráno nezobrali niektorý z produktov TIENS, ktorým bezvýhradne veríme, lebo nám pomáhajú prežiť ďalší deň bez bolesti a s radosťou! A to má pre nás v našom veku neskutočnú hodnotu.

Pred dvomi rokmi sa mi stalo, že som sa nešťastne pošmykla na točitých schodoch a skotúľala sa z najvyššieho stupienka úplne dole po 30tich schodoch, až celý dom zadunel. Manžel vystrašený pribehol ku mne, či vôbec žijem. Keď videl, že znovu stojím na vlastných nohách, nechcel veriť svojim očiam! Bola som celá ubolená, plná modrín, ale bez jedinej zlomeniny. Vtedy sám uznal, a aj náš známy ortopéd mu to potvrdil, že taký zázrak sa mohol stať len vďaka pravidelnému užívaniu Biokalcia TIENS, ktoré mi pomáha, aby som mohla ešte chodiť na vlastných nohách.

Anna B.