Prihláška na Vedomý Letný Tábor pre deti na rok 2022

Denný Vedomý Tábor


Milí rodičia, ďakujeme, že ste si vybrali náš Vedomý Tábor pre Vaše dieťa :).


Táto prihláška je záväzná, preto ju prosím vypĺňajte precízne. Náš tábor nie je zameraný len na to, aby mali deti kde zmysluplne stráviť čas počas leta, ale zameriavame sa tiež na prácu s deťmi, kde sa cez neformálne vzdelávanie, hravým spôsobom, učíme pracovať s emóciami, komunikovať o nich, tvoriť zdravé sebavedomie, atď., čo vedie k samotnému zlepšeniu správania dieťaťa.


Pri našej práci s deťmi využívame princípy Vedomej Výchovy, techniky NLP, koučovacie zručnosti.


Aby naša práca bola efektívna a vedeli sme s deťmi docieliť požadované výsledky a Vám dať relevantnú spätnú väzbu, potrebujeme od Vás čo najviac informácií o Vašom dieťati, o ktoré Vás prosíme v tejto prihláške.

Vyberte si prosím Termín Denného Tábora, ktorý napíšte do POZNÁMKY v objednávke po vyplnení tejto prihlášky.1. turnus: 25.07. - 29.07.2022
2. turnus: 08.08. - 12.08.2022


Miesto konania:
Farma 5 Bosoriek
Maštinec 41
987 01 Poltár

Cena denného tábora so stravou a pitným režimom: 125 eur + doprava (v prípade záujmu).

Po vyplnení tejto prihlášky prosím vyplňte objednávku v hodnote 40% celkovej ceny pobytu v tábore. Zvyšok ceny (+ dopravu) zaplatíte cca týždeň pred začatím turnusu, na ktorú Vám bude včas vystavená faktúra a poslaná na Váš email.


Po zaplatení depozitu Vám tiež pošleme odporúčaný zoznam vecí, ktoré si je potrebné so sebou priniesť, aby sa Vaše dieťatko cítilo počas tábora čo najbezpečnejšie + ďalšie organizačné veci, ktoré zabezpečia hladký priebeh celého pobytu Vášho dieťaťka u nás :).

Praktické informácie:
● Je potrebná registrácia cez tento formulár
● Organizátor: SoulMate Academy s.r.o, OZ KAM - Klub Akčných Mám


Kontakt na organizátorku:
Michaela Krnáčová
+421 950 633 784
mash.krnacova@gmail.com


Organizátori si vyhradzujú právo na zmenu termínov.
Pokiaľ máte akékoľvek otázky, obracajte sa na adresu mash.krnacova@gmail.com, telefonické dotazy smerujte na Michaelu Krnáčovú (0950 633 784).

Po vyplnení prihlášky kliknite sem a zadajte objednávku.

POTREBUJETE POMÔCŤ?

Napíšte mi na mash.krnacova@gmail.com

Rada Vám pomôžem.

© Copyright 2022 by Miska Krny