ONLINE PROGRAM S 3 MESAČNOU PODPOROU

3 KĽÚČE K 🧡 DIEŤAŤA

Nauč sa (nielen) s deťmi komunikovať tak, aby ťa počúvali, aby sa vždy cítili prijímané, a aby sa ti v čase "puberty" zdôverovali a neutekali z domu preč.

CHCEM VSTÚPIŤ DO PROGRAMU V PREDPREDAJI

🗝 Nevieš ako reagovať vo vypätých situáciách na tvoje dieťa?

🗝 Chcela by si svojmu dieťaťu viac rozumieť a tiež tomu, čo ti chce povedať, aj keď ešte nerozpráva?

🗝 Trápiš sa, že si tvoje dieťa doslova ubližuje a odmieta tvoju pomoc?

🗝 Hľadáš vždy tie správne slová, aby si mu neublížila, no nejak sa ti to nedarí?

🗝 Máš niekedy pocit, že si už vyskúšala všetko možné, no dieťa ťa aj tak nepočúva?

🗝 Chcela by si vedieť riešiť všetky konflikty v akomkoľvek veku dieťaťa efektívne?

🗝 Ako komunikovať s “pubertiakom”, aby ti nestáli vlasy dupkom a neprišla si o všetky nervy?

🗝 Snažíš sa s deťmi nastaviť hranice, no stále ti to nefunguje tak ako by si chcela?

🗝 Chceš zo svojho dieťaťa vychovať emocionálne zdravého človeka?

🗝 Ako pomôcť dieťaťu riešiť jeho vlastné problémy tak, aby si podporovala jeho zdravé sebavedomie?

🗝 Snažíš sa vždy vyhovieť deťom a zabúdaš popri tom na svoje potreby?

Rada ťa naučím konkrétne techniky a kľúče ako komunikovať s deťmi efektívne v akomkoľvek veku, aby boli napĺňané potreby dieťaťa, ale aj potreby rodiča, čo vedie k vzájomnej spokojnosti a harmonickému vzťahu.

Odhaľ komunikačné bloky, ktoré máš prebraté od svojich rodičov.

Zmenou komunikácie zmeníš tiež správanie svojho dieťaťa.

Spoznaj svoj reprezentačný systém.

Nauč sa ako komunikuješ ty, vďaka čomu lepšie porozumieš aj svojmu dieťaťu.

Nauč sa dieťa Aktívne Načúvať a správne ho Konfrontovať.

Dieťa sa tak bude cítiť vždy PRIJÍMANÉ a budú naplnené potreby dieťaťa a tiež potreby rodiča.

Nauč sa riešiť konflikty (nielen) so svojimi deťmi bez konfliktov.

A tvor tak vzájomné harmonické vzťahy s deťmi a ľuďmi okolo teba.

Pridaj sa do 3 mesačného online programu 3 KĽÚČE K 🧡 DIEŤAŤA a krok po kroku odhaľ 3 kľúče k efektívnej komunikácii medzi tebou a tvojimi deťmi.

Čo všetko ťa v kurze čaká?

1. KĽÚČ (1. mesiac) - Podrobne si prejdeme Základy Komunikácie a to, aký je tvoj jedinečný štýl komunikácie, kde:

 • Sa dozvieš o sebe a deťoch (aj partnerovi), AKÝM štýlom komunikujú a PREČO sa niekedy nerozumiete, aj keď rozprávate rovnakým jazykom.
 • Ťa naučím, AKO v jednotlivých reprezentačných systémoch potrebujú mať deti (aj ľudia) vyjadrenú lásku.
 • Pochopíš, že a PREČO je každé dieťa (aj človek) jedinečné a začneš svoje deti (aj svet okolo) vnímať úplne inak ako doteraz.
 • Ti ukážem, AKO vznikajú slová a čo sa za nimi ukrýva, aká je ich hĺbka, a AKO komunikovať efektívne, aby ste sa dostali k výsledkom.

2. KĽÚČ (2. mesiac) - Rozoberieme si techniku Aktívneho Načúvania do hĺbky a kedy ju použiť, aby:

 • Sa tvoje dieťa cítilo v akejkoľvek situácii (aj tej vyhrotenej) prijímané a nezacykľovalo sa do vlastných negatívnych emócií.
 • Si si uvedomila a odstránila komunikačné bloky, ktoré v komunikácii (nielen) s dieťaťom nevedome používaš.
 • Si pomohla svojmu dieťaťu nachádzať vlastné riešenia na vlastné problémy, čím sa prirodzene tvorí jeho zdravé sebavedomie a viera v seba.
 • Si sa naučila aké slová a kedy použiť (aj pri nemluvňach), aby si pomohla svojmu dieťaťu uvoľniť hnev, frustráciu a tým napraviť pre teba jeho neželané správanie.

3. KĽÚČ (3. mesiac) - Do podrobna sa naučíme ako správne Konfrontovať dieťa, aby si:

 • Dokázala vo vzťahu s deťmi naplniť aj svoje vlastné potreby.
 • Vedela správne reagovať na rôzne situácie s deťmi a zvoliť vhodné slová, aby si nevedome nespôsobovala dieťaťu zbytočné bloky, strachy a traumy.
 • Dokázala predchádzať problémom ešte predtým, ako nejaké vzniknú a žiť tak s deťmi harmonickejšie.
 • Bola pre svoje dieťa partnerom, aby medzi vami nevznikali zbytočné boje o moc a autoritu (v akomkoľvek veku).

Poď so mnou odhaliť 3 KĽÚČE K 🧡 DIEŤAŤA, aby sa ti dokázalo otvoriť, vždy zdôveriť a konečne začalo počúvať aj to, čo mu hovoríš.

Čo je súčasťou programu?

Aby som ťa maximálne podporila, dostaneš k 3 ročnému programu 3 mesačnú podporu odo mňa a mojich hostí. A aby si z celého programu vyťažila maximum a všetko aplikovala hneď do PRAXE, čakajú na teba okrem predtočených videí a úloh aj živé vysielania, workshopy a co-workingy, kde budeme robiť prípadové štúdie (modelovať situácie) na to, čo aktuálne doma s deťmi riešiš.

Inšpiratívne VIDEÁ

Zrozumiteľné lekcie, pretkané osobnými skúsenosťami s množstvom AHA momentov.


Pracovné Listy a ďalšie materiály

Aby si si komunikačné zručnosti hneď trénovala a aj zvedomila, dostaneš k lekciám pracovné listy a šablóny.


Pravidelné Živé Vysielania

Počas live vysielania budem v uzavretej FB skupine odpovedať na tvoje otázky pravidelne každý týždeň a hostia raz za 14 dní.


Interaktívne Online Workshopy

Aby som ťa poriadne motivovala a nakopla do akcie, predám ti časť obsahu formou bonusových živých online workshopov, kde budeme spolu aj odstraňovať staré vzorce a komunikačné bloky.


Pravidelné Živé Co-workingy

Počas spoločných online stretnutí si urobíme prípadové štúdie - budeme doslova modelovať situácie z bežného života, ktoré s deťmi zažívaš, hľadať riešenia, správne slová, aby si vedela vždy správne zareagovať a nebola v zbytočnom strese.

Mojím cieľom je, aby v teba malo dieťa dôveru, aby sa do seba neuzatváralo a mohlo vždy povedať "moja mama je super", namiesto toho, aby hľadalo výhovorky, ako z domu vypadnúť preč. Aby váš vzťah bol rešpektujúci a harmonický, a váš domov sa stal miestom, kde je radosť žiť a tráviť spolu čas.

Čo o programe hovoria ženy, ktoré sú súčasťou prvého behu programu ?

V prvom behu programu 3 KĽÚČE K 🧡 DIEŤAŤA je dokopy 6 úžasných žien a každá je na začiatku svojej cesty za efektívnou komunikáciou a harmonickým vzťahom s deťmi, a každá už teraz má čo povedať :).

★ ★ ★ ★ ★

"Moje dojmy sú dobré, veľmi pekne vysvetľuješ ako lepšie komunikovať a ako prakticky uchopiť a pochopiť komunikáciu s deťmi a to je skvelé. Ako budovať s nimi dôveru, ako sa "znížiť" na ich úroveň, je to úplne super a doma to vnímam ako veľkú zmenu a posun vpred. Viac pochopenia, prijatia, ľahkosti. Ja sama sa na to už viac pozerám s ľahkosťou dieťaťa alebo verím, že sa na to viac tak pozerám. Ďakujem veľmi pekne, robíš skvelú prácu."

Terézia Smutná
Mamina 2r. dievčatka

★ ★ ★ ★ ★

"Už v tehotenstve sme sa s manželom rozhodli, že chceme našu výchovu viesť v kamarátskom duchu. Plány boli smelé, ale realita bola trošku iná. Táto cesta nie je taká jednoduchá, ako sme si predstavovali. Na facebooku som natrafila na Mišku a jej vedomú výchovu a hneď som si objednala trojmesačné členstvo v klube KAM®️. Program 3 kľúče ma tiež veľmi zaujal a osud to zariadil tak, že som ho vyhrala v súťaži. Odtiaľ tiež čerpám veľa dôležitých informácií, ktoré Miška zdieľa s maminkami. Odporúčam si to skúsiť a verím tomu, že viaceré maminky budú v programe pokračovať, lebo im to bude dávať všetko zmysel. Držím palce."

Miriama Karafová
Mamina 4r. chlapčeka

★ ★ ★ ★ ★

"Pre spoluprácu s Miškou som sa rozhodla, pretože ma veľmi oslovili témy, ktoré prináša - najmä čo sa týka komunikácie s deťmi. Zaujal ma jej osobný príbeh a potom, ako som videla obsah klubu KAM®️, bola som rada, že sa môžem dozvedieť ďalšie praktické informácie ako vlastne na tie naše deti "ísť", ako s nimi komunikovať, ako fungovať tak aby nám všetkým spolu bolo dobre."

Mária Klimová
Mamina skoro 2r. chlapčeka

“V kurze sa mi rozhodne páči, som zaň veľmi vďačná. Čo mi najviac pomáha, sú Miškine praktické vstupy a zážitky s jej dcérkou, lebo to sa mi tak najľahšie aplikuje. Teória je vždy fajn, ktorú si rada prečítam, ale najviac sa mi rátajú a dajú sa mi najľahšie aplikovať Miškine priame skúsenosti s dcérkou, čo riešia a ako riešia. Veľmi sa mi páči aj vzájomná komunikácia a spätná väzba na to, čo aktuálne riešime a tiež iný uhol pohľadu na veci.”

Evka Chromeková | mamina chlapcov 3r. a 1r.

A čo je na tom najlepšie? Že aj ty sa môžeš naučiť ako s deťmi efektívne komunikovať, aby ťa počúvali a tvorili ste spolu dlhodobé harmonické vzťahy.

Stačí poznať konkrétne techniky a porozumieť tomu, ako komunikácia funguje, a aké slová v rámci nej používať - a zlepšovať sa vďaka praxi a spätnej väzbe.

A presne toto pre teba mám v programe 3 KĽÚČE K 🧡 DIEŤAŤA.

A to ešte nie je všetko, mám pre teba ďalšie bonusy odo mňa:

Z vlastných skúseností viem, že aby sme sa posunuli k nášmu cieľu a dané vedomosti pretavili aj na zručnosti a dosiahli tak ten svoj želateľný výsledok, musíme ZAČAŤ KONAŤ INAK ako doteraz. A s tým súvisia naše vlastné bloky, staré vzorce správania a mrtvé myslenie, ktoré potrebujeme pretransformovať.

Členstvo v klube KAM®️ v hodnote 154,50 na 3 mesiace zDARma.

Vyskočia ti počas programu bloky z detstva, ktoré ešte nemáš spracované? (napr. vzťah s rodičmi a to, ako s tebou komunikovali..) V Klube Akčných Mám si na to môžeš posvietiť. V prvom pilieri sa venujeme práve rodičovi.

Minikurz AKO (ne)HOVORIŤ S DEŤMI

Ako komunikuješ na svoje dieťa? Je tvoja komunikácia efektívna? Nájdi svoj komunikačný blok, zmeň najskôr VSTUP (slová a prístup), aby si mohla zmeniť VÝSTUP (správanie dieťaťa).


Plus ďalšie bonusy od VIP hostí, ktorí ti pomôžu napr. s nastavením mysli, aby si všetko zvládla ľavou zadnou :).

Čo všetko obsahuje predpredajná ponuka?

 • Videá, pracovné listy a ďalšie materiály, vďaka ktorým sa zlepšíš v komunikácii so svojim dieťaťom a budeš tak zvládať všetky situácie s oveľa väčšou ľahkosťou.
 • 9 živých vysielaní (odo mňa) + 3 mesačnú online podporu od mentálnej koučky a psychologičky.
 • Bonusy od VIP hostí.
 • 3 mesačné členstvo v Klube Akčných Mám®️ + minikurz AKO (ne)HOVORIŤ S DEŤMI
 • Jedno bonusové skupinové stretnutie na Zoome (v októbri), kde si spoločne prejdeme a nastavíme plánovanie, aby si celý program zvládla a nebola v časovom strese.

Kto pre teba program pripravil?

Volám sa Miška "KRNY" Krnáčová a celým svojim srdcom milujem deti a práve preto som sa rozhodla učiť ženy a matky ako viac rozumieť svojim deťom, tvoriť s nimi dlhodobé harmonické vzťahy a VEDOME ich viesť, v súlade s ich vlastnou dušou. Je to veľmi dôležitá úloha v živote každého rodiča. Žiadny rodič nie je zlý, aj on je iba človek, ktorý má vo svojom živote rôzne problémy, ťažké traumy či bloky zo svojho detstva a hlavne staré zaužívané vzorce výchovy od svojich vlastných rodičov. Je veľmi dôležité ako sa vyrovnáme s vlastnými (aj podvedomými) bolesťami, pretože práve to ovplyvní, akými budeme rodičmi našim deťom. Či začneme pri prvom konflikte kričať, alebo naše pocity spracujeme a tým aj naše deti naučíme, ako majú zvládať svoje vlastné emócie.

Všetkým rodičom prajem, aby si našli vlastnú cestu k svojim deťom a zabalili svoje ČINY do správnych SLOV.

MIŠKA KRNY | SPRIEVODCA VEDOMÝM RODIČOVSTVOM

Prečo sa učiť práve odo mňa?

 • Mojím DARom je veľká vnútorná SILA a zároveň empatia a schopnosť navnímať si človeka a napojiť sa na neviditeľné zdroje informácií, energie a vedomia, čo v konečnom dôsledku prináša klientom hlbokú múdrosť, pretože každý si v nej nájde to, čo v danej chvíli potrebuje.
 • Ako dieťa som si zažila komunikáciu, ktorá dnes na deti nefunguje. Mne samej sa to ako dieťaťu nepáčilo, ako so mnou rodičia komunikovali, pretože som sa cítila neprijímaná, nemilovaná a preto som sa do seba uzatvárala. Do svojho dospeláckeho života som si z detstva odniesla mnoho tráum a blokov, s ktorými som sa musela vysporiadať, a s niektorými sa vysporadúvam ešte aj teraz, pretože vždy nás niečo prekvapí, keď si už myslíme, že všetko je ok. Dnes vďkaka tomu dokážem dať rodičom pohľad zo strany dieťaťa, a tiež aj ten rodičovský pohľad, keďže som sama mama.
 • No okrem svojich vlastných skúseností, tiež idem princípmi Vedomej Výchovy, a svoje učenie prepájam s NLP technikami. Jednoducho povedané, prepájam všetko, čo som sa doteraz naučila a stále sa vzdelávam, napredujem. Vďaka tomu, že sa dokážem napojiť na vlastné informačné pole, dostaneš v danej chvíli vždy to, čo potrebuješ počuť a čo ťa najviac posunie.
 • Nesľubujem nikomu zmenu z noci do rána. Keď chceme vo svojom živote výsledky a tiež aj kvalitnejšie vzťahy (nielen) s našimi deťmi, musíme ísť od začiatku a prísť na počiatok "problému". Potrebujeme doslova pretransformovať seba, svoje myslenie, staré naučené vzorce. Ja mám k tomu návody a techniky ako sa to dá urobiť priamo v praxi, vďaka čomu moji klienti pocítia výsledky na vlastnej koži.
 • Absolvovala som už desiatky rozhovorov s rôznymi ženami, kde som počúvala ich ťažkosti a trápenia a všetky mali jednu vec spoločnú - stratili samé seba a svoju vlastnú autentickosť v snahe vyhovieť všetkým naokolo, okrem seba. No a Klubom Akčným Mám prešlo už dokopy cca 22 mamičiek.
 • Áno, tento projekt je nový a v prvom behu programu je len 6 úžasných žien, no pre mňa je to nádherné číslo a každá jedna žienka pre mňa nie je objektom, ale subjektom, ktorý tvorí jej celok - telo, myseľ a dušu. A takto treba ku každej jednej žene pristupovať - ako k jedinečnej individuálnej bytosti.

Máš ešte nejaké otázky?

Ako prebieha celý program? Musím niekam cestovať?

Celý program prebieha online, nemusíš nikam cestovať, potrebuješ len PC alebo mobil a pripojenie na internet, čo pravdepodobne máš, keď čítaš túto stránku :).

Harmonogram celého programu, vrátane termínov a časov pravidelných živých vysielaní, workshopov, či co-workingov sa dozvieš v členskej sekcii programu na facebooku, kde bude prebiehať naša komunikácia a plná podpora.

Budem to všetko časovo stíhať?

Áno, programom si môžeš prechádzať podľa toho, ako ti to zrovna vyhovuje. Dokonca si vieš prechádzať jednotlivé kľúče zvlášť, pretože na seba nadväzujú len zvoľna.

Ku všetkým videám a lekciám budeš mať prístup ešte 3 roky, takže sa k nim vieš kedykoľvek vrátiť späť, keď práve budeš riešiť konflikt napr. s tvojim pubertiakom.

Pre rodičov ako starých detí je program vhodný?

Program je vhodný pre rodičov detí všetkých vekových kategórií, dokonca aj pre rodičov veľmi malých detí, ktoré ešte nerozprávajú, pretože dieťaťko vníma našu komunikáciu ešte skôr ako si myslíme. Ale viac sa už dozvieš vo vnútri programu.

Je pre mňa program vhodný, pokiaľ mám už deti v puberte?

Rozhodne áno a ešte raz áno! Pretože sa naučíš so svojim dieťaťom komunikovať tak, aby ti otvorilo svoje srdce a neuzatváralo sa do seba a neutekalo z domu preč. Tvoje dieťa bude mať konečne pocit, že mu rozumieš, čo je problémom väčšiny dospievajúcich.  

Ako budem dostávať odpovede na otázky? Musím byť vždy live?

Odpovede na otázky budeš dostávať buď počas živého vysielania, alebo v špeciálnom vlákne (okienku), ktoré bude určené na otázky v jednotlivom týždni.  Live byť nemusíš, stačí napísať otázku, na ktorú potom dostaneš odpoveď, aj keď nebudeš prítomná.

Viem si program kúpiť na splátky?

Áno, program si je možné kúpiť na 4 splátky. Stačí zaškrtnúť pri objednávke možnosť "Kúpiť na splátky".

Do konca júna je možnosť si zakúpiť celý program so všetkými BONUSMI za uvádzaciu cenu, od 01.07. sa bude cena zvyšovať a nebudú dostupné všetky bonusy.

Čo keď nemôžem prísť naživo na workshop alebo na vysielanie?

To vôbec nevadí, môžeš sa pozrieť zo záznamu :).  

Kedy budeš otvárať ďalší beh programu?

Zatiaľ vôbec neviem, ale pravdepodobne až opäť koncom roku 2023 alebo v prvej polovici roku 2024.

Kedy program začína a kedy končí?

Program začína 05 .10. 2022 a končí 25. 01. 2023 (možno o týždeň skôr, keď budeme veľmi šikovné). Celý program zakončujeme spoločnou párty, ktorej dátum a čas dám včas vedieť.

Dátumy sú zatiaľ len orientačné, ako organizátor mám právo na zmenu termínov. Budem sa však snažiť, aby všetko išlo hladko :).

Čo keď sa ešte potrebujem na niečo opýtať?

Napíš mi na mash.krnacova@gmail.com :).

Tak prečo ešte čakať? Vstúp do programu TERAZ.

Prečo čakať na vhodnejšiu chvíľu, viac peňazí, viac času, či kým budú deti väčšie? Sama dobre viem, že čo odložím na potom, to tam už aj zostane a viac sa k tomu nevrátim.

Program si môžeš kúpiť práve teraz za predpredajnú cenu, spolu so všetkými bonusmi a navyše, dostaneš aj garanciu vrátenia peňazí.

Investuj do vzťahu (nielen) s tvojimi deťmi TERAZ. Vráti sa ti to v podobe dlhodobých harmonických vzťahov 🧡.

30 - DŇOVÁ GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ